fajneplany
O mnie
Jestem trenerem personalnym, kosmetyczką i dietetykiem, który stale poszerza swoją wiedzę. Mimo młodego wieku zdążyłam zdobyć spore doświadczenie w pracy z podopiecznymi. Swoją przygodę ze zdrowym stylem życia zaczęłam wiele lat temu i to od niemałej nadwagi, którą już wtedy zrzuciłam na własną rękę. Właśnie w taki sposób odkryłam w sobie duże zainteresowanie prawidłowym odżywianiem, a zamiłowanie do sportu przyszło niedługo potem.
Obecnie zajmuję się prowadzeniem żywieniowym i treningowym swoich podopiecznych, w co wkładam całe serce i staram się nie tylko rozpieszczać ich podniebienia, ale również dbać o komfort psychiczny i stały kontakt, a w razie potrzeby służę im pomocą.
Studiuję dietetykę, pracuję jako trener personalny, miałam przyjemność rozpisywać diety do cateringu dietetycznego, a obecnie przygotowuję się również do swoich pierwszych zawodów sylwetkowych. Ukończyłam dwuletnią szkołę kosmetyczną, po której uzyskałam tytuł technika usług kosmetycznych i zyskałam wiedzę z zakresu pielęgnacji ciała i skóry również "od zewnątrz". Dzięki wiedzy z zakresu kosmetyki, potrafię zająć się swoimi podopiecznymi również pod kątem problemów skórnych.
Jak widać - jestem osobą wielozadaniową :) Najprawdopodobniej wynika to z tego, że moja praca jest moją ogromną pasją i podchodzę do niej bardzo poważnie, a każdy kolejny klient jest dla mnie nie tylko wyjątkową osobą, a także szansą na rozwój, nowe doświadczenia i dzielenie się swoją wiedzą. 
Nie rozpisuję skrajnych diet niskokalorycznych, nie jestem zwolennikiem "modnych" rozwiązań. Preferuję zdrowy styl życia, ale przede wszystkim zdrowy ROZSĄDEK. Zarówno kształtowanie sylwetki, jak i zmiana złych nawyków wymagają czasu, ale jest to inwestycja w przyszłość i w samego siebie - lepszych nie ma!